Pro Vás

Pořádáme charitativní sbírky, školení, kurzy, poskytujeme poradenství , sociální i materiální pomoc odsouzeným... Tento výčet je však jen zlomkem naší skutečné působnosti. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme. Pro více informací nás navštivte osobně, nebo kontaktujte na uvedený telefon.

 

Poradenství

Máte někoho z blízkých , či známých ve výkonu trestu odnětí svobody , nebo ve vazbě ?Potřebujete pomoc , či poradit ?Je vám jakýmkoli způsobem blízká oblast naší práce? Nebo Vás zkrátka jen zajímá? Ochotně Vám zodpovíme všechny dotazy a vše důkladně vysvětlíme. Využijte znalostí a dlouholetých zkušeností našeho personálu, který Vám vždy ochotně pomůže. Nebojte se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem, rádi zodpovíme i Vaše nejzákladnější dotazy. Zcela si uvědomujeme, že pro laiky je náročné zorientovat se v nepřeberném množství informací, které se k naší činnosti vážou. Rozhodně oceníme Váš zájem o naši činnost a budeme se jej snažit plně podpořit nejen dobrou radou .

Dobrovolnictví

Máte chuť pomáhat? Staňte se jedním z našich dobrovolníků. Pomáhat můžete ve více formách. Pokud jste časově zaneprázdněni a přesto chcete pomáhat naší organizaci, můžete nás podpořit finančním příspěvkem, jehož výše je pouze na Vašem uvážení.

 

Vězeňská vazební cela - podívejte se

Co dělat když ...

Partner , osoba blízká , je od Vás příliš daleko ...

17.01.2015 09:49
Váš partner , nebo osoba blízká , je umístěn ve věznici , která je pro Vás vzhledem ke vzdálenosti , prakticky nedostupná.Je pro Vás velmi těžké jej navštěvovat ...I tato situace může nastat - pomůžeme Vám ji řešit , napište nám.

Partner , osoba blízká je na vazbě , ve vězení atd.

17.01.2015 09:30
Někdo z Vašich blízkých byl zatčen , pravděpodobně nevíte , co máte dělat , jste v šoku.Nevíte , jak se s ním spojit , jak a kdy psát dopisy atd.Nevíte , jaká máte práva. Napište nám , nemusíte se stydět. Poradíme Vám , pomůžeme - od toho tu jsme...